Annemari Börlind - unikaalne ökoloogiliselt puhas Saksa looduskosmeetika.

Anne Börlind on tõeline ekspert puhta looduskosmeetika alal. Firma Börlind tegutseb aastast 1947 ja on tänaseks üks enimmüüdud ja populaarsem ökokosmeetika maailmas. Annemarie Börlindi kosmeetikat müüakse 42 riigist ning firma on saanud mitmeid auhindu innovaatorlike ja unikaalsete tehnoloogiate kasutusele võtmise eest looduskosmeetikas. Annemari Börlindi nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi.
Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhn- ja värvainetest, olles täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud.
Annemarie Börlind on põhjalikut uurinud taimede koosmõju ja loonud hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele.
Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud looduskosmeetika tootjatest. Sertifikaat garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga. Sertifikaati annab välja Euroopa sõltumatu assotsiatsioon “Neuform”.

Annemari Börlind'i näohoolitsused:

Sügavpuhastav näohoolitsus portselansavimaskiga

Annemari Börlind’i sügavpuhastav näohooldus sobib regulaarseks hoolitsuseks aknekalduvusega ja ebapuhtale nahale. Ülemäärane rasu ja mustus eemaldatakse õrnalt, nahka kuivatamata. Sügavpuhastav portselansavimask mõjub kudesid kokkutõmbavalt ja stimuleerib vereringet. Hooldused sisaldavad raudrohu- ja pärmiekstrakti, rosmariini, allantoiini ja salitsüülhapet.
Kestvus 1 h 15 min.

Taaselustav ja niisutav näohoolitsus

Annemarie Börlind’i taaselustav ja niisutav näohooldus taastab Teie naha niiskusesisalduse ja annab nahale tagasi tõelise sära. Hooldusained sisaldavad kurgi- ja rõngaslille ekstrakti, bisabolooli, jojobaõli, pähkliõli.
Kestvus: 1 h 15 min.

Anti-stress näohoolitsus porgandimaskiga

Annemarie Börlind’i anti-stress näohooldus elustab nahka ja tekitab kaitse kahjulike keskkonna mõjude eest. Anti-stress mask hooldab ja silendab stressis nahka.
Annab nahale värskustunde ja uue elu. Hooldusained sisaldavad papaiat, meremineraale, hüaluroonhapet, mustsõstraseemne õli.
Kestvus: 1 h 15 min.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!