Tähe 28–2a, Tartu | Oleme avatud E–R 10.00–19.00, L–kokkuleppel

Guinot näohoolitsused

Guinot näohoolitsused

Hydradermie Cellular Energy aparaadihoolitsus

Guinot staarhooldusel on nüüd uus nimi – Hydradermie Cellular Energy.

HYDRADERMIE on eksklusiivne GUINOT hooldus, mis muudab Sinu naha nooruslikuks ja säravaks juba peale esimest hooldust.

Dünaamiline ionisatsioon annab nahale uue energia, rikastab niiskuse ning väärtuslike toiteainetega. Ionisatsiooni toimel aktiveerub rakkude ainevahetus ja uuenemisprotsess, termoelektrood rikastab meeldiva soojuse abil nahka hapnikuga ning viib välja jääkained. Nahk uueneb silmnähtavalt juba peale esimest hooldust, on hästi niisutatud ning selle tekstuur muutub siledamaks ning pinguldub.

Hydradermie Cellular Energy pakub seitset erinevat hooldusversiooni, mis kohandatakse vastavalt Sinu nahatüübile ja ilueesmärkidele.

HYDRADERMIE hooldust pakuvad ainult kogenud ja selleks spetsiaalselt koolitatud nahaspetsialistid. Ükskõik, kas oled New Yorgis, Londonis, Hong Kongis, Sydneis, Torontos, Madriidis või Roomas, spaas või kruiisilaeval, võite olla kindel, et HYDRADERMIE hooldus viiakse läbi suurepärase kvaliteediga, mida GUINOT kliendid on harjunud kogema.

Peale HYDRADERMIE  hooldust, vaata end peeglist. Sinu nägu näib oluliselt puhanum ja kirkam ning tunned ennast hästi.

HYDRADERMIE hooldust on soovitav teha kas kolmest hooldusest koosneva kuurina või igakuise hooldusena. Iga kuu hooldusel käies on nahk puhtam, siledam ja noorem.

Guinot aparaadihoolitsuste vastunäidustused on:
Südamestimulaator
Metallprotees koljus ja/või õlavöötmes

HydraLift aparaadihoolitsus

Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näojooned sügavamaks ja nägu kaotab noorusliku kontuuri. Seni toimisid pinguldavad hooldused vaid nahastruktuurile, taastades epidermise võrgustiku ja pinguldades pärisnahka.

HydraLift on näo- ja kaelalihaseid pinguldav hooldus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse. Hoolduse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ning vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hooldust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine.

HydraLift on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab näoovaalile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Samamoodi nagu keha kontuure saab vormida jõusaalis, annab hooldus erakordse vormiva efekti teie näole juba peale paari hooldust. Ning seda ilma kirurgilise sekkumiseta või süstideta!

Nähtavad tulemused juba peale esimest hooldust.

Guinot aparaadihoolitsuste vastunäidustused on:
Rasedus imetamine
Südamestimulaator
Metallprotees koljus ja/või õlavöötmes

Eye Lift silmaümbruse aparaadihoolitsus

Õrn ja nõudlik silmaümbrus vajab erilist hoolt. Uus Guinot Eye Lift silmaümbrusehooldus ühendab endas Hydradermie-aparaadihooldust, patenteeritud silmaümbruse maski ja kosmeetiku hellitavaid käsi. See hooldus on spetsiaalselt loodud võitlema just nimelt kõikide vananemise ja väsimuse ilmingutega silmaümbruses. See vähendab silmaaluseid turseid ja tumedaid silmaaluseid ning tasandab kortsukesi. Eye Lift sobib kõikidele, kes ihkavad muuta oma pilgu nooruslikumaks koheselt. Peale hooldust tulemused on kohesed, silmad näevad nooruslikumad välja, kortsud on silenenud, tumedad ringid hajunud.

Peale 1 hooldust:
Kortsude sügavus väheneb keskmiselt 40%
Naha pingsus tõuseb keskmiselt 46,7%
Naha sära tõuseb keskmiselt 1,8 punkti

Lõpptulemusena silmaümbrus näeb välja nooruslikum ja värskem!

Guinot aparaadihoolitsuste vastunäidustused on:
Rasedus
Südamestimulaator
Metallprotees koljus ja/või õlavöötmes